Aktualne oferty pracy:

Opis stanowiska pracy:

– nawiązywanie nowych kontaktów handlowych oraz utrzymywanie relacji z klientami

– prowadzenie profesjonalnych prezentacji i rozmów handlowych

– raportowanie cotygodniowych wyników sprzedaży

Wymagania:

– odpowiedzialnego podejścia do pracy

– komunikatywności i miłego usposobienia

– minimum średniego wykształcenia

– czynnego prawa jazdy kat. B

– mile widziane będzie orzeczenie o niepełnosprawności

Oferujemy:

– umowę o pracę (płaca zasadnicza + premie)

– niezbędne wsparcie merytoryczne

– możliwość rozwoju

– niezbędne narzędzia pracy

Opis stanowiska:

– kontakt mailowy i telefoniczny z klientem
– dobór oferty pod indywidualne preferencje klienta
– bieżące prace biurowe
– prowadzenie codziennych i cotygodniowych raportów dotyczących realizacji powierzonych zadań

Oczekiwania:

– minimum średnie wykształcenie
– wysoka kultura osobista
– komunikatywność i pozytywne nastawienie
– prawo jazdy kat. B
– mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

Oferujemy:

– pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
– możliwość rozwoju osobistego

Jesteś handlowcem?

Jeśli jesteś handlowcem lub interesuje Cię praca na tym stanowisku, a powyższe ogłoszenia nie spełniają Twoich oczekiwań, pozostaw nam swoje CV.
Trafi ono do naszej wewnętrznej bazy danych i w momencie, gdy Twoja kandydatura będzie kompatybilna z oczekiwaniami konkretnego Pracodawcy, prześlemy mu Twoje CV.